Puffa Hostel Подтвержденно

Цена: 35zł / сутки

Хостел Puffa розташований у центрі міста Варшава всього за 10 хвилин ходьби від Старого міста. До послуг гостей світлі номери, спільна ванна кімната і швидкісний безкоштовний Wi-Fi у всіх зонах помешкання.

Приготувати власні страви можна на повністю обладнаній спільній кухні хостелу Puffa, яка оснащена холодильником, плитою, мікрохвильовою піччю, тостером та чайником. У помешканні безплатно подають чай і каву. Сніданок сервірують з 7:30 до 9:30 у будні та з 8:00 до 10:00 у вихідні дні. У будівлі хостелу також працює продуктовий магазин і кафе.

Під час проживання в хостелі Puffa бажаючі мають можливість розслабитися в спільній кімнаті з м’якими пуфами, телевізором та DVD-програвачем. Серед інших зручностей — безкоштовний комп’ютерний куток. Окрім того, гості можуть без додаткової оплати замовити кілька роздруківок.

У хостелі Puffa надаються послуги пральні та прокату велосипедів. Співробітники стійки реєстрації чергують цілодобово. Пропонуються послуги пришвидшеної реєстрації заїзду й виїзду.

Хостел Puffa розміщений лише за 600 метрів від центру науки «Коперник», за 900 метрів від торгового центру Nowy Świat та за 780 метрів від літнього міського пляжу Ла-Плайя. Відстань до залізничного вокзалу Варшава-Повісле становить 350 метрів, а поїздка на потязі до аеропорту Варшави триватиме приблизно 30 хвилин. Від Центрального залізничного вокзалу Варшави помешкання відділяють 3 км.

  • Цена 35zł / сутки
  • Класс отеля Хостел
  • Местоположение / Pегион Warszawa
  • Категории листинга Хостел
  • Человек Puffa Hostel
  • Адрес ul. Solec 50, Варшава, Polska
Выбрать Макет Страницы
Позиция Шапки
Стиль Подменю